Charles Quinet (1830-1912) - Lot 50

Lot 50.BIS
Estimation :
1500 - 1800 EUR
Charles Quinet (1830-1912) Underwood Oil on canvas signed lower left 27 x 35.5 cm Rentoilé Restaurations