Lot n° 35
Estimation :
300 - 400
Result
: 320EUR
Ecole allemande du XVII° siècle - Lot 35
Ecole allemande du XVII° siècle
Eve's creation
Gouache
6.5 x 9.5 cm oval form
Missing top left